CERTYFIKATY, DYPLOMY

CERTYFIKATY,  DYPLOMY
CERTYFIKATY,  DYPLOMY
CERTYFIKATY,  DYPLOMY

Szkolne Przygody Gangu Swojaków

Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci sklepów Biedronka, od lat wspiera edukacyjne inicjatywy dla dzieci, które pozwalają rozwijać ich wiedzę i umiejętności, pobudzać kreatywność   i uczą jak od najmłodszych lat żyć blisko natury i w zgodzie z nią. Tym razem uczestniczymy w programie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Swojaków”  dla wszystkich przedszkolaków    oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych. Program ma na celu  pokazać dzieciom piękno polskiej przyrody oraz odkryć przed nimi sekrety otaczającego ich środowiska oraz  zachęcić dzieci do wyjścia z domu, by w dobie mediów i Internetu oderwać ich wzrok od ekranu komputerów, telefonów  i telewizorów.

Nowi bohaterowie Swojaki – wśród których są także zagrożone i chronione gatunki zwierząt, będą przybliżać dzieciom rozmaite regiony Polski, w których występują. Pokażą im co kryje przyroda i jak żyć z nią w zgodzie, ale przede wszystkim wyciągną dzieci na świeże powietrze, by razem obserwować magię natury!

Zakończenie realizacji programu wiązało się z wykonaniem  zadania  konkursowego jakim dla przedszkoli było wykonanie filmu z artystycznym, zespołowym wykonaniem piosenki o 6 zagrożonych gatunkach zwierząt.

Nasze przedszkolaki nie tylko doskonale poradziły sobie z zaprezentowaniem swoich walorów aktorskich  podczas piosenki,  ale też znakomicie się przy niej bawiły.

CERTYFIKATY,  DYPLOMY
CERTYFIKATY,  DYPLOMY