CERTYFIKATY, DYPLOMY

CERTYFIKATY,  DYPLOMY

Szkolne Przygody Gangu Swojaków

Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci sklepów Biedronka, od lat wspiera edukacyjne inicjatywy dla dzieci, które pozwalają rozwijać ich wiedzę i umiejętności, pobudzać kreatywność   i uczą jak od najmłodszych lat żyć blisko natury i w zgodzie z nią. Tym razem uczestniczymy w programie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Swojaków”  dla wszystkich przedszkolaków    oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych. Program ma na celu  pokazać dzieciom piękno polskiej przyrody oraz odkryć przed nimi sekrety otaczającego ich środowiska oraz  zachęcić dzieci do wyjścia z domu, by w dobie mediów i Internetu oderwać ich wzrok od ekranu komputerów, telefonów  i telewizorów.

Nowi bohaterowie Swojaki – wśród których są także zagrożone i chronione gatunki zwierząt, będą przybliżać dzieciom rozmaite regiony Polski, w których występują. Pokażą im co kryje przyroda i jak żyć z nią w zgodzie, ale przede wszystkim wyciągną dzieci na świeże powietrze, by razem obserwować magię natury!

Zakończenie realizacji programu wiązało się z wykonaniem  zadania  konkursowego jakim dla przedszkoli było wykonanie filmu z artystycznym, zespołowym wykonaniem piosenki o 6 zagrożonych gatunkach zwierząt.

Nasze przedszkolaki nie tylko doskonale poradziły sobie z zaprezentowaniem swoich walorów aktorskich  podczas piosenki,  ale też znakomicie się przy niej bawiły.

CERTYFIKATY,  DYPLOMY