Szanowni Rodzice,

Z gorącymi pozdrowieniami życzącymi Wam zdrowia i sił przekazuję ostateczną decyzję.  Niestety z powodu znaczących braków kadrowych – zarówno wśród nauczycieli jak i personelu obsługowego nie jesteśmy w stanie zapewnić Waszym dzieciom opieki w przedszkolu. Warunki sanitarne, jakie nakłada na przedszkole BHP i PSSE – sanepid, są w tej chwili nie do zrealizowania. Dlatego przekazuję Państwu informację, że od dnia :

16 listopada 2020r. (poniedziałek) do dnia 20 listopada 2020r.

działalność przedszkola zostaje zawieszona.

W związku z tą sytuacją, przysługuje Wam Drodzy Rodzice, zasiłek opiekuńczy z tytułu nagłego zamknięcia placówki. Tą wiadomość możecie Państwo wykorzystać jako dowód dla pracodawcy bądź  dla ZUS-u (przedkładacie do pracodawcy druk Z15-A lub gdy bezpośrednio do ZUS-u  druk ZUS Z-3 oraz dodatkowo ZAS-38 o zasiłek opiekuńczy). Prosząc o wytrwałość życzę Państwu dużo zdrowia i cierpliwości. Do zobaczenia wkrótce. Na bieżąco będę Państwa informować o zmianach.

Serdecznie pozdrawiam

Aleksandra Baraniak

 Dyrektor Przedszkola.

Szanowni Rodzice,

Post Author: sekretariat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.